Lijst gemaakt op: 26-11-2021 20:31:08

Dressuur paarden klasse ZZL proef 33 en 34, Z2 proef 29 en 30, Z1 proef 25 en 26

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hoolhorst, M.

nr.--tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1--08:30Patricia Verhoeven - De JongFarahZZLP33
2--08:38Tess van der SteltSB EdorZ1P25
3--08:46Patricia Verhoeven - De JongFarahZZLP34
4--08:54Tess van der SteltSB EdorZ1P26
5--09:02Merel HeilemaHighnessZ1P25
6--09:10Daisy ValkElianthe FZ1P25
7--09:18Merel HeilemaHighnessZ1P26
8--09:26Daisy ValkElianthe FZ1P26
--09:34pauze (5 min.)    
9--09:39Monica Van der SluisFoothloos BBZ1P25
10--09:47Renate KloensAlexiumZ2P29
11--09:55Monica Van der SluisFoothloos BBZ1P26
12--10:03Renate KloensAlexiumZ2P30
13--10:11Chantal BriemKnockbridge Golden BoyZ1P25
14--10:19Kim Van EsEspritZ2P30
15--10:27Chantal BriemKnockbridge Golden BoyZ1P26
16--10:35Kim Van EsEspritZ2P29



Dressuur paarden klasse M2 proef 21 en 22, M1 proef 17 en 18

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 10:48

Jury bij C: Hoolhorst, M.

nr.--tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.
17--10:48Evi van der SchaafSensation BlackM2P21
18--10:55Sterre KraaijeveldCalvinM2P21
19--11:02Evi van der SchaafSensation BlackM2P22
20--11:09Sterre KraaijeveldCalvinM2P22
21--11:16Bianca SlingerEsmeeM1P17
22--11:23Mirthe Van der AvoirdItalo GwsM1P17
23--11:30Bianca SlingerEsmeeM1P18
24--11:37Mirthe Van der AvoirdItalo GwsM1P18
--11:44pauze (5 min.)    
25--11:49Fransisca Van de BurgtSuperstar SuarezM1P17
26--11:56Pamela StuurmanEquilibrio's KasaiM1P17
27--12:03Fransisca Van de BurgtSuperstar SuarezM1P18
28--12:10Pamela StuurmanEquilibrio's KasaiM1P18
29--12:17(HC) Felice Blaauw (HC)Quinto ter Ille RS2M1P18



Dressuur paarden klasse L2 proef 13 en 14, L1 proef 9 en 10

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 12:35

Jury bij C: Bastiaansen, A.H.J.A.

nr.--tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.
30--12:35Sunniva HoekstraTurfhorst GeorgioL2P13
31--12:42Margo ZorgeJillzL2P13
32--12:49Sunniva HoekstraTurfhorst GeorgioL2P14
33--12:56Margo ZorgeJillzL2P14
34--13:03Gabrielle KuijperVanenburgL2P13
35--13:10Leontien StegemanCeltic FireL1P9
36--13:17Gabrielle KuijperVanenburgL2P14
37--13:24Leontien StegemanCeltic FireL1P10
38--13:31Megan LarnerC'est MoiL1P9
--13:38pauze (5 min.)    
39--13:43Leene WinkelKensingtonL1P9
40--13:50Megan LarnerC'est MoiL1P10
41--13:57Leene WinkelKensingtonL1P10
42--14:04Nicoliena CrielaardHis Madness BaronL1P9
43--14:11Danielle PruynAuroraL1P9
44--14:18Nicoliena CrielaardHis Madness BaronL1P10
45--14:25Danielle PruynAuroraL1P10



Dressuur paarden en pony's klasse B proef 3 en 4

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 14:32

Jury bij C: Bastiaansen, A.H.J.A.

nr.--tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.
46--14:32Nicky TenwoldeBekveld DaphneBC5
47--14:39Yara VerschurenKeeszyBD5
48--14:46Nicky TenwoldeBekveld DaphneBC6
49--14:53Yara VerschurenKeeszyBD6
50--15:00Femke TytensMiracleBP5
51--15:07Charlene NeelsFloris TBP5
52--15:14Femke TytensMiracleBP6
53--15:21Charlene NeelsFloris TBP6
--15:28pauze (5 min.)    
54--15:33Yentl BraamMaestro CcBP5
55--15:40Dani MetselaarMy First MereBP5
56--15:47Yentl BraamMaestro CcBP6
57--15:54Dani MetselaarMy First MereBP6
58--16:01Angel VinkBoyBP5
59--16:08Carla van den Brink - RouwenhorstBinkBP5
60--16:15Angel VinkBoyBP6
61--16:22Carla van den Brink - RouwenhorstBinkBP6



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)