Lijst gemaakt op: 23-11-2021 16:57:17

Dressuur paarden klasse ZZL proef 33 en 34, Z2 proef 29 en 30, Z1 proef 25 en 26

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Hoolhorst, M.

nr.--tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1--09:00Patricia Verhoeven - De JongFarahZZLP33
2--09:09Renate KloensAlexiumZ2P29
3--09:18Patricia Verhoeven - De JongFarahZZLP34
4--09:27Renate KloensAlexiumZ2P30
5--09:36Tess van der SteltSB EdorZ1P25
6--09:45Merel HeilemaHighnessZ1P25
7--09:54Tess van der SteltSB EdorZ1P26
8--10:03Merel HeilemaHighnessZ1P26
--10:12pauze (5 min.)    
9--10:17Daisy ValkElianthe FZ1P25
10--10:26Monica Van der SluisFoothloos BBZ1P25
11--10:35Daisy ValkElianthe FZ1P26
12--10:44Monica Van der SluisFoothloos BBZ1P26
13--10:53Chantal BriemKnockbridge Golden BoyZ1P26
14--11:02Kim Van EsEspritZ2P30
15--11:11Chantal BriemKnockbridge Golden BoyZ1P25
16--11:20Kim Van EsEspritZ2P29



Dressuur paarden klasse M2 proef 21 en 22, M1 proef 17 en 18

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 11:45

Jury bij C: Hoolhorst, M.

nr.--tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.
17--11:45Evi van der SchaafSensation BlackM2P21
18--11:53Sterre KraaijeveldCalvinM2P21
19--12:01Evi van der SchaafSensation BlackM2P22
20--12:09Sterre KraaijeveldCalvinM2P22
21--12:17Bianca SlingerEsmeeM1P17
22--12:25Mirthe Van der AvoirdItalo GwsM1P17
23--12:33Bianca SlingerEsmeeM1P18
24--12:41Mirthe Van der AvoirdItalo GwsM1P18
--12:49pauze (5 min.)    
25--12:54Fransisca Van de BurgtSuperstar SuarezM1P17
26--13:02Pamela StuurmanEquilibrio's KasaiM1P17
27--13:10Fransisca Van de BurgtSuperstar SuarezM1P18
28--13:18Pamela StuurmanEquilibrio's KasaiM1P18
29--13:26(HC) Felice Blaauw (HC)Quinto ter Ille RS2M1P18



Dressuur paarden klasse L2 proef 13 en 14, L1 proef 9 en 10

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 13:45

Jury bij C: Bastiaansen, A.H.J.A.

nr.--tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.
30--13:45Sunniva HoekstraTurfhorst GeorgioL2P13
31--13:53Margo ZorgeJillzL2P13
32--14:01Sunniva HoekstraTurfhorst GeorgioL2P14
33--14:09Margo ZorgeJillzL2P14
34--14:17Gabrielle KuijperVanenburgL2P13
35--14:25Leontien StegemanCeltic FireL1P9
36--14:33Gabrielle KuijperVanenburgL2P14
37--14:41Leontien StegemanCeltic FireL1P10
38--14:49Megan LarnerC'est MoiL1P9
--14:57pauze (5 min.)    
39--15:02Leene WinkelKensingtonL1P9
40--15:10Megan LarnerC'est MoiL1P10
41--15:18Leene WinkelKensingtonL1P10
42--15:26Nicoliena CrielaardHis Madness BaronL1P9
43--15:34Danielle PruynAuroraL1P9
44--15:42Nicoliena CrielaardHis Madness BaronL1P10
45--15:50Danielle PruynAuroraL1P10



Dressuur paarden en pony's klasse B proef 3 en 4

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 15:58

Jury bij C: Bastiaansen, A.H.J.A.

nr.--tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.
46--15:58Nicky TenwoldeBekveld DaphneBC5
47--16:06Yara VerschurenKeeszyBD5
48--16:14Nicky TenwoldeBekveld DaphneBC6
49--16:22Yara VerschurenKeeszyBD6
50--16:30Charlene NeelsFloris TBP5
51--16:38Yentl BraamMaestro CcBP5
52--16:46Charlene NeelsFloris TBP6
53--16:54Yentl BraamMaestro CcBP6
--17:02pauze (5 min.)    
54--17:07Dani MetselaarMy First MereBP5
55--17:15Angel VinkBoyBP5
56--17:23Dani MetselaarMy First MereBP6
57--17:31Carla van den Brink - RouwenhorstBinkBP5
58--17:39Angel VinkBoyBP6
59--17:47Carla van den Brink - RouwenhorstBinkBP6



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)